ورود مشترکین
گروه پیشگامان - GFI

شرکت GFI سازنده محصولات نرم‌افزاری شبکه‌ای-امنیتی در سال ۱۹۹۲ کار خود را در جمهوری مالت آغاز کرد. با توجه به توان بسیار خوب اغلب نرم‌افزارهای تولید شده توسط GFI، در حال حاضر این شرکت یکی از معتبرترین سازندگان نرم‌افزارهای شبکه بحساب می‌آید. بطور کلی محصولات GFI را می‌توان در چهار گروه تقسیم بندی کرد:

۱- محصولات بایگانی کننده اسناد و سیستم فکس

۲- سیستم‌های امنیتی وب و میل سرورها

۳- سیستم‌ها و راه‌کارهای امنیتی شبکه‌ای

۴- سرویس‌های مدیریتی

ویژگی های ممتاز

این نرم افزار قادر خواهید بود فکس‌های ورودی به سازمان را مستقیماً به کاربران مجموعه (از طریق ایمیل) ازسال کنید. این نرم افزار با میل سرورهای چون Exchange Server, L tus N tes و اغلب میل سرورهای معروفی SMTP سازگاری دارد. شایان ذکر است که این محصول بطور متوالی طی سه سال گذشته بعنوان بهترین از سوی خوانندگان ماهنامه Wind ws IT Pr برگزیده شده است.

یکی از مباحث بسیار مهم در امنیت هر شبکه‌ای، حفاظت از EndP intها (یا همان کلاینت‌ها) در مقابل تهدیداتی مانند ورود بدافزار به شبکه و یا خروج اطلاعات حیاتی شرکت از طریق ابزارهای ذخیره سازی قابل حمل (مانند حافظه‌های فلش، PDAها و ….) است. این نرم افزار قدرتمند و بسیار کاربردی امکان حافظت بسیار خوبی از EndP intها را در اختیار مدیران شبکه‌ای قرار می‌دهد.

این نرم افزار با مانیتورکردن و برداشتن L g از مواردی چون اطلاعات سیستمی، وضعیت امنیتی شبکه و سلامت سیستم‌های موجود در شبکه دید بسیار خوبی را برای مدیران شبکه‌ای در مورد شبکه‌شان در اختیارشان می‌گذارد.

توسط این نرم افزار قدرتمند می‌توانید شبکه خود را اسکن کرده و از وجود حفره‌های امنیتی درون آن مطلع شوید. LANGuard با بررسی کامل سیستم با دو پارامتر اسکن پورت‌ها و مدیریت وصله‌های امنیتی، گزارش کاملی از وضعیت امنیتی شبکه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر مایلید امنیت کلاینت‌ها را هنگام استفاده از اینترنت تضمین کنید، اگر مایلید گروهی نحوه باز و یا بسته نگهداشتن دسترسی کاربران را به سایت خاص و یا گروهی از سایت‌ها تعیین کنید و در آخر اگر مایلید آمار دقیق و کاملی از مصرف اینترنت کاربران شبکه خود داشته باشید، این محصول بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

توسط این نرم افزار می‌توان کلیه نامه‌های داخلی و خارجی سازمان را درون یک یا چند پایگاه داده جای داد. این کار باعث می‌شود بجای ذخیره سازی پراکنده نامه‌ها در فایل های pst (برروی کلاینت‌ها)، بصورت مدیریت شده آن‌ها را در پایگاه داده متمرکزی قرار داد. این نرم افزار همچنین امکان دسترسی کاربران از طریق وب را به این پایگاه داده فراهم می‌سازد که بوسیله آن نامه‌های از دست رفته (به اشتباه پاک شده) را با یک کلیک ساده باز گردانند.

اطلاع از وضعیت سرورها یکی از مهمترین وظایف یک مدیر شبکه بحساب می‌آید. مطمئناً اگر از هر مدیر شبکه‌ای بپرسید که وجود نرم افزاری که قبل از از کار افتادن سرویس‌ها شبکه‌ای بتواند شما را مطلع سازد چقدر اهمیت دارد؟ در جواب خواهد گفت، بسیار زیاد!

این نرم افزار دقیقاً به همین منظور طراحی شده است که با بررسی وضعیت سرورها ،مدیران شبکه‌ای را قبل از وقوع از کار افتادن سرویس‌های حیاتی شبکه مطلع خواهد ساخت.


جهت درخواست و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری (همه روزه ساعت 8 الی 16) با شماره 37040 - داخلی 5 تماس حاصل فرمایید.