ورود مشترکین
گروه پیشگامان - Acunetix

هکرها وقت و هزینه بسیاری را برای از بین بردن در آمد شما، از دست دادن اعتماد مشتریان، از بین بردن اطلاعات، اختلال در انجام امور روزمره و پایین آوردن اعتبار شما صرف می کنند ، و این زمانی اتفاق می افتد که برنامه تحت وب شما ایمن نباشد.
بانک های اطلاعاتی تحت وب امکان بازبینی و یا ثبت پویای(Dynamic) اطلاعات ، شامل اطلاعات شخصی و یا حساس را به بازدید کنندگان سایت شما می دهد. چنانچه این برنامه های تحت وب ایمن نباشند، کلیه اطلاعات حساس شما در خطر می باشند.

اخیرآ:
مؤسسه ChoicePoint مبلغ 10 میلیون دلار به عنوان جریمه حقوق ی و 5 میلیون دلار برای جبران خسارت مصرف کنندگان پرداخت کرده است ، و این موضوع بدلیل فاش شدن اطلاعات مالی و شخصی 163.000 مشترک این مؤسسه بوده است.
دانشگاه کالیفرنیای جنوبی بیش از 140.000 دلار برای اطلاع رسانی به دانشجویانی که از امکانات Online استفاده می کردند هزینه کرده و به مدت 10 روز مجبور به قطع خدمات Online خود شد.


آمارها هشدار می دهند: بیش از 95% از برنامه های تحت وب نواقص و آسیب پذیریهای جدی دارند (آقای مارتین نیستروم ، شرکت سیسکو سیستمز). به گفته مؤسسه گارتنر بطور تقریبی 75% از حملات Online بر روی برنامه های تحت وب انجام می شود.
وب سایت شما نیز احتمالاً در مقابل هک آسیب پذیر می باشد .


چگونه می توانید از امنیت وب سایت خود مطمئن شوید؟

راه حل های Acunetix از سال 1997 به عنوان پویشگر آسیب پذیری (Vulnerability Scanner) شناخته شده هستند و به طور کلی شامل دو دیدگاه نرم افزاری و سخت افزاری هستند. دیدگاه سخت افزاری آن مبنتی بر نظارت و پایش پورت های شبکه های داده است و دیدگاه نرم افزاری آن بر آزمون آسیب پذیری برنامه ها در مقابل حملاتی نظیر SQL Injection ، Cross site scripting و کاربردهای وب2، Ajax،XXS ،SOAP وبانک های اطلاعاتی نظیر SQL متمرکز است.

محصولات اکیونتیکس به غیر از نصب در مراکز متعددی در ایالات متحده و اتحادیه اروپا، همکار شرکت مایکروسافت نیز محسوب می شوند.


جهت درخواست و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری (همه روزه ساعت 8 الی 16) با شماره 37040 - داخلی 5 تماس حاصل فرمایید.