ورود مشترکین
گروه پیشگامان - McAfee

 

مک‌آفی(McAfee) یک شرکت در زمینه امنیت کامپیوتر است که مقرش در کالیفرنیا است، این شرکت در سال ۱۹۸۷ توسط جان مک‌آفی به وجود آمد.

در سال ۲۰۰۶ قراردادی با شرکت مایکروسافت بسته شد که به موجب آن شرکت مک‌آفی (McAfee) به کاربرانی که در سایت MSN پولی کاربر شده‌اند امکانات آنتی ویروس بدهد.

مک‌آفی(McAfee) جزء شرکت های با سابقه و قدیمی می باشد که در زمینه نرم افزارهای امنیتی و امنیت سایت ها فعالیت چشم گیری دارد و این نرم افزارها بر اساس رتبه بندی AV-TEST جزء 10 نرم افزار برتر در این زمینه می باشد.

با تکیه بر فناوری های موفق McAfee، راه حل های جامع امنیتی که در عین موثر و کامل بودن، به آسـانی قـابل استفاده نیز می باشد، توسط این شرکت تهیه و ارائه شده است.

مجموعه کامل امنیتی McAfee شامل ضدویروس، ضد جاسوس افزار، ضدهرزنامه، امنیت اینترنت، دیواره آتش و سیستم پیشگیری از نفوذ بـوده و همه تـوسـط یـک نـرم افـزار واحـد و تحـت وب (web-based) بطور متمرکز مدیریت می شوند. از طرف دیگر، همه موسسات و شرکتها یک شکل و یک اندازه نیستند. برای همین نیز مجموعه های امنیتی مک آفی در چند نوع عرضه می شوند و هر یک، مجموعه ای کامل و یکپارچه با امکانات متناسب با نیازهای هر موسسه و شرکت هستند.

گواهینامه و تائیدیه ها

بـر خلاف دیگـر شرکتهـا، شرکت شبـکه گستـر سعی در ارائه آمار و جداول پیچیده و گهگاه نامفهوم، جهت تعریف از نـرم افـزار ضدویـروس McAfee و تضعیف دیگـر نـرم افـزارهـای ضـدویروس ندارد. اینگونه اطلاعات بطور کامل (و نه گزینشی) از طریق سایت های اینترنت قابل دسترسی است. در هنگام مطالعه اینگونه مقایسه ها باید توجه داشت که تنها به نتیجه یک آزمایش و یا آمار یک موسسه بسنده و تکیه نکرده و مجموعه ای از این آمار و ارقام را در کنار یکدیگر مقایسه و بررسی نمود. کسب گـواهی و تائیدیه از مـوسسات ارزیـابی بیـن المللی مـاننـد ICSA Labs و WestCoast Labs (Check Mark) و همچنین مجلات کامپیوتری مانند Secure Computing می تواند یکی از نشانه های کیفیت و کارآئی نرم افزار ضدویروس باشد. در بخش "گواهینامه های McAfee" می توانید به مجموعه ای از این اطلاعات دسترسی داشته و مطالعه نمایید.


جهت درخواست و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری (همه روزه 8 الی 16) با شماره 37040- داخلی 5  تماس حاصل فرمایید.