ورود مشترکین
گروه پیشگامان - Kaspersky

چرا Kaspersky؟

کسپرسکی از خوش‌نام‌ترین نام‌های تجاری آنتی‌ویروس در جهان است که محصولات آن توسط معتبرترین کسب و کارها و صنایع  بین‌المللی استفاده و به رسمیت شناخته می‌شود. محصولات کسپرسکی به صورت مداوم از سوی مراکز مستقل و نشریات فناوری اطلاعات مورد آزمایش قرار گرفته است و در همین آزمایش‌ها موفق به کسب جوایز و افتخارات فراوان شده است. در زیر به جوایز و افتخاراتی که Kaspersky Internet Security به عنوان یکی از محصولات لابراتوار کسپرسکی موفق به دریافت آن شده، اشاره شده است:

جوایز و افتخارات Kaspersky Internet Security

فوریه 2013

    رتبه نخست نرم‌افزارهای امنیتی و دریافت جایزه نوزدهمین جشنواره Proregi Awards. این جایزه از سوی وب سایت مستقل Vector، بزرگ‌ترین وب سایت دانلود نرم‌افزار در ژاپن با بیش از ده میلیون دانلود در ماه، اعطا می‌شود.

نوامبر 2011

    کسب عنوان آنتی ویروس سال 2012 از سوی نسخه لهستانی مجله دنیای PC.

اکتبر 2011

 •     کسب جایزه پنج ستاره ( بالاترین امتیاز ممکن) در آزمون انجام شده توسط مجله اسپانیایی PC World . مجله PC World در این آزمون رابط کاربری جدید و کاربر پسند، ویژگی فیلتر URL  و مشاور  آدرس، ویژگی‌های ضد هرزنامه و کنترل والدین و Task Manager  پیشرفته را به عنوان ویژگی‌های برجسته این نرم‌افزار مورد ستایش قرار داده است.
 •    کسب امتیاز بالا در آزمون و دریافت جایزه از سوی مجله اسپانیایی Revista Oficial de Windows. این جایزه به  Kaspersky Internet Security نسخه فراری تعلق گرفته است. نشریه یاد شده دلایل  خود را برای اهدای این جایزه، ارایه محصولی کامل، بدون محدود کردن فعالیت‌های کاربران و با صرفه‌جویی در زمان و منابع ارزشمند آنان، بیان کرده است.

جولای 2011

    Kaspersky Internet Security 2012 موفق به کسب امتیاز near-perfect از سوی خوانندگان مجله آلمانی com! - Das Computer Magazin شد.

فوریه 2011

 •   کسب عنوان "ابرمحصول" (Super product) از سوی پورتال‌ محبوب اینترنتی فناوری‌های کامپیوتری در لهستان به نام benchmark.pl .  نرم افزار Kaspersky Internet Security 2011 موفق به کسب بالاترین نشان ممکن از سوی برگزار کنندگان این آزمون شد و کارشناسان benchmark.pl این محصول  را در فهرست ده بسته‌ی امنیتی محبوب، از نرم‌افزارهای موجود در بازار لهستان قرار دادند. افزون بر این Kaspersky Internet Security 2011  تنها نرم‌افزار حاضر در این آزمون بود که موفق به کسب نشان پنج ستاره (بالاترین نشان ممکن در این ارزیابی) و کسب عنوان "ابرمحصول" شد.
 • مجله معتبر فرانسوی Micro Hebdo در زمینه فناوری اطلاعات، Kaspersky Internet Security 2011 را به عنوان رتبه نخست بسته‌های امنیتی موجود در جهان اعلام کرده است . در این آزمون پانزده بسته امنیتی محبوب شرکت داده شد که هر یک در ١٤٧ معیار مختلف محک زده شدند. در این ارزیابی Kaspersky Internet Security 2011 نقاط قوت خود را در این زمینه‌ها به نمایش گذاشت: صفحه کلید مجازی، فیلتر صفحات وب بر اساس طبقه بندی، دفاع فعال با استفاده از خدمات اعتباری مبتنی بر فناوری ابر، firewall/IDS، کنترل والدین و قابلیت‌های ضد اسپم.

دسامبر 2010

    کسب جایزه از سوی نشریه معتبر PC World در لهستان و قرار گرفتن در فهرست ده نام تجاری برتر محصولات امنیتی.

فوریه 2010

    به دست آوردن بهترین نتایج در آزمون مجله محبوب فرانسوی L'Ordinateur Individuel. نرم‌افزار Kaspersky Internet Security 2010 با کسب امتیاز ١٦ از٢٠ در این ارزیابی به عنوان مقام نخست بالاتر از ٩ رقیب دیگر شرکت کننده در این آزمون قرار گرفت. این محصول به عنوان تنها راهکار امنیتی "توصیه شده توسط L'Ordinateur Individuel  معرفی شد.

ژانویه 2010

    نشریه فرانسوی PC Achat برای بار دوم Kaspersky Internet Security 2010 را به عنوان "محصول سال" خود معرفی کرد. این عنوان به دلیل استفاده از فناوری‌های نوین و خلاقانه در این راهکار امنیتی به آن اختصاص داده شده است.

افزون بر این Kaspersky گواهی‌نامه‌های بین‌المللی بسیاری به دست آورده است که در کنار افتخارات یاد شده محصولات این شرکت را همواره در فهرست برترین‌ راهکارهای امنیتی موجود در جهان قرار داده است.

نسخه های خانگی

 • محصول "Kaspersky ONE"  

 http://www.kaspersky.com/products/home/one

 • محصول "Kaspersky PURE 2.0"  

http://www.kaspersky.com/products/home/pure

 • محصول "Kaspersky Internet Security 2013"

 http://www.kaspersky.com/products/home/internet-security

 • محصول "Kaspersky Anti-Virus 2013"

http://www.kaspersky.com/products/home/anti-virus

 • محصول "Kaspersky Security for Mac"

http://www.kaspersky.com/products/home/security-mac

 • محصول "Kaspersky Mobile Security"

http://www.kaspersky.com/products/home/kaspersky_mobile_security

 • محصول "Kaspersky Tablet Security"

http://www.kaspersky.com/products/home/tablet-security

 • محصول "Kaspersky Password Manager"

http://www.kaspersky.com/products/home/kaspersky-password-manager

 • مقایسه نرم افزارهای خانگی

http://www.kaspersky.com/products/home/compare

نسخه های مخصوص شبکه های بزرگ

نسخه های مخصوص شبکه های کوچک


جهت درخواست و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری (همه روزه 8 الی 16) با شماره 37040- داخلی 5  تماس حاصل فرمایید.