ورود مشترکین
گروه پیشگامان - معرفی شرکت پیشگامان سناباد

معرفي شرکت پیشگامان سناباد

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در سال 1382 در راستاي توسعه صنعت IT كشور و جهت ارائه سرویسهای پهن باند (Broadband) تاسیس گردید و با پشتوانه گروه پیشگامان کویر یزد بصورتی جدی وارد این فعالیت شد.

 نمایندگان استانی گروه پیشگامان کویر یزد به عنوان بازوهای اجرایی و نظارتی در شهرستان در راستای سیاست حضور در کنار تمام ایرانیان ایجاد شده اند . بر این اساس گروه پیشگامان کویر سومین نماینده استانی خود را در استان خراسان با نام شرکت تعاونی پیشگامان سناباد تاسیس کرده است.
 این شرکت تعاونی از سال 1388 به ثبت رسید و فعالیت خود را از اواخر این سال شروع کرده است. با توجه به سابقه طولانی عضویت در گروه نمایندگان ارائه دهنده خدمات اینترنتی از جمله اینترنت پرسرعت ADSL خوشبختانه جمعی از مردم استان خراسان در قامت مشترکان گروه پیشگامان بوده اند. مدیران گروه پیشگامان کوير و اعضای اتاق فکر، خط مشی و اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتی را برای فعالیت شرکت تعاونی پیشگامان سناباد در استان خراسان در نظر گرفته و ترسیم کرده اند که می توان به معرفی گروه به شهروندان خراسانی اشاره کرد.

 اگرچه گروه پیشگامان کویر تاسیس نمایندگان خود را در تمامی استان ها در برنامه دارد و تاکنون چنیدن استان نیز به لیست مناطق دارای نمایندگی افزوده شده اند، ولی بر اساس مدل مدیریتی این گروه، شرکت تعاونی پیشگامان سناباد در استان خراسان در قامت مرکزیت هلدینگ نمایندگان استانی شمال شرق کشور فعالیت می کند.

 شرکت های اقماری گروه پیشگامان کویر هر یک به فراخور تخصص و تجربه مدیران و پرسنل توانمندش محصولات و خدماتی در اختیار شهروندان و دستگاه های دولتی قرار می دهد. خدمات اینترنت پرسرعت، محصولات متنوع اینترنتی،خدمات نرم افزاری، سخت افزاری، تکنولوژی های نوینی همچون RFID و ده ها محصول و خدمت در حوزه فناوری اطلاعات نیز از طریق شرکت تعاونی پیشگامان سناباد در اختیار مردم این ناحیه از کشورمان قرار می گیرد.